Vážení zákazníci, všetky ceny na našich stránkach sú uvedené pri nákupe od 1ks. Pri plánovaní väčšieho nákupu nás neváhajte požiadať o individuálnu kalkuláciu. Ďakujeme.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Blog
Stavba ohrady profesionálne a efektívne
23.03.2023
Stavba ohrady profesionálne a efektívne
Milí priatelia, Musíme sa pochváliť spoluprácou asi s najväčším odborníkom na ohrady pánom Milanom Kozárom. čítať celé
Sadenie stromov na jar
01.03.2023
Sadenie stromov na jar
Prichádza obdobie, kedy je ideálne zamerať sa na výsadbu nových stromov a kríkov. čítať celé
Zmeny pre rok 2022
01.03.2022
Zmeny pre rok 2022
Milí zákazníci a priatelia, radi by sme Vás informovali o niekoľkých výrazných zmenách, ktoré sme pre rok 2022 pripravili. čítať celé
Zobraziť všetky články
veľký odber = lepšia cena

Zaujali Vás naše produkty a vedeli by ste ich ponúknuť Vašim zákazníkom? Ponúkame veľmi zaujímavé podmienky pre veľkoobchodné spolupráce, ako aj veľké jednorázové odbery.viac info...

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Stavba ohrady profesionálne a efektívne
23.03.2023

Stavba ohrady profesionálne a efektívne

Milí priatelia,
Musíme sa pochváliť spoluprácou asi s najväčším odborníkom na ohrady pánom Milanom Kozárom zo spoločnosti VIVE-FENCING s.r.o. - https://www.fencing.sk/
Mimoriadne precízne, ale zároveň veľmi rýchle stavby ohrád pomocou zatĺkacej mašiny a za použitia našich kolov z frézovanej borovice.
 
 
Tento stroj sa dostane aj na veľmi neprístupné miesta a strminy.  Zatĺkanie pomocou 300kg kladiva zatlčie kôl do akéhokoľvek podkladu koly s priemerom 8 - 20cm. V prípade skalnatého podložia je k dispozícii predbiják z vysokopevnostného kovu.
 
 
Tieto koly sú po opracovaní sušené a následne impregnované tlakovou metódou proti hnilobe a škodcom. Sú teda vhodné pre trvalý kontakt so zemou a sladkou vodou - 4.trieda použitia dreva podľa EU noriem.
Certifikácie sú samozrejmosťou. Každý dodaný výrobok nesie certifikáciu FSC (Forest Stewardship Council) a je k nemu vyhotovené prehlásenie o zhode s EU normami pre vhodnosť umiestenia a o triede použitia.
 
 
Z hľadiska prieniku impregnačnej látky do štruktúry dreva je borovica veľmi odlišná od smreku. Zatiaľ čo štruktúra vysušeného borovicového dreva umožní prienik impregnácie celým prierezom až do jadra. U smrekového dreva sa impregnačná látka dostane z boku len do hĺbky 2-5 mm aj pri tlakovej impregnácii. Životnosť borovicového dreva je preto omnoho výššia ako u smrekového dreva.
 
 
Každá ohrada je individuálna. Požiadavky farmárov sú rôzne, tak ako je rôzne prostredie a zameranie farmy. Výška ohrady od 1m pre ovečky až po 2,2m pre vysokú zver. Výplň môžu tvoriť vysokopevnostné 2,5mm hrubé drôty, alebo pletivo, ich kombinácia. Solárne napájanie el.ohradníka je samozrejme tiež možné.
 
Stavba ohrady a všetky dodávané materiály vyhovujú EU normám a farmári môžu využiť spolufinancovanie z EU fondov.
 
Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na spoločné projekty.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Kde nás nájdete

Distribučné centrum:
Garden-Decor
Petrov 20
696 65 Petrov okr.Hodonín, ČR

Sídlo a fakturačné údaje:
MAF trade s.r.o.
M.R. Štefánika 892/32
962 12 Detva, SR

IČO: 53046234
DIČ: 2121235787
IČ DPH: SK2121235787

Kontakty
Logo
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vlastníkom obsahu a prevádzkovateľom e-shopu www.Garden-Decor.sk je MAF trade s.r.o. IČO: 53046234, zapísaná v OR Okr.súdu Banská Bystrica vložka č.: 38683/S
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk