Vážení zákazníci, všetky ceny na našich stránkach sú uvedené pri nákupe od 1ks. Pri plánovaní väčšieho nákupu nás neváhajte požiadať o individuálnu kalkuláciu. Ďakujeme.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Sadenie stromov na jar
01.03.2022
Sadenie stromov na jar
Prichádza obdobie, kedy je ideálne zamerať sa na výsadbu nových stromov a kríkov. čítať celé
Zmeny pre rok 2022
01.03.2022
Zmeny pre rok 2022
Milí zákazníci a priatelia, radi by sme Vás informovali o niekoľkých výrazných zmenách, ktoré sme pre rok 2022 pripravili. čítať celé
Kompostovanie
26.08.2021
Kompostovanie
Kompostéry z borovicového dreva s rozmerom 125x125cm poskytujú dostatok priestoru na zlikvidovanie aj väčšieho množstva pokosenej trávy, či iného bio ... čítať celé
Zobraziť všetky články
veľký odber = lepšia cena

Zaujali Vás naše produkty a vedeli by ste ich ponúknuť Vašim zákazníkom? Ponúkame veľmi zaujímavé podmienky pre veľkoobchodné spolupráce, ako aj veľké jednorázové odbery.viac info...

  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Spoločnosť MAF trade s.r.o. je dovozcom a distribútorom produktov z frézovanej drevenej guľatiny na česko-slovenskom trhu pod značkou Garden-Decor.

Sídlo MAF trade s.r.o. je v Detve. Spoločnosť prevádzkuje strategicky umiestnené skladovacie a distribučné centrum v obci Petrov okr.Hodonín, na česko-slovenských hraniciach.

.Základným výrobkom je stredová guľatina frézovaná na presný priemer 4 – 24 cm. Ďalším spracovaním vznikajú výrobky ako napr. stĺpy el. vedenia, ohrady pre dobytok, ploty, opory ku stromom a množstvo produktov záhradného dizajnu (oddeľovače trávnika, kvetináče, vyvýšené záhony …)

Najčastejšie sa jedná o borovicové drevo z pobaltskej oblasti. Borovicové drevo má veľký podieľ prírodnej živice, je húževnaté a jeho drevná štruktúra umožňuje úplnú preimpregnovateľnosť.

Z hľadiska prieniku impregnačnej látky do štruktúry dreva je borovica veľmi odlišná od smreku. Zatiaľ čo štruktúra vysušeného borovicového dreva umožní prienik impregnačnácie celým prierezom až do jadra, u smrekového dreva sa impregnačná látka dostane len do hĺbky 2-5 mm aj pri tlakovej impregnácii. Životnosť borovicového dreva je preto omnoho výššia ako u smrekového dreva.

 

 

Najčastejšími produktami  sú kolíky v priemere 4-6 cm v dĺžkach 150-250 cm, používané ako opora ku stromom, alebo borovicové koly pre ohrady v priemeroch 10-18cm a dĺžkach 200-350cm, určené pre strojné zatĺkanie.

   

Všetky výrobky môžu byť zákazníkovi dodané ako čerstvé, sušené, alebo impregnované proti škodcom a hnilobe vakuovo-tlakovou metódou až na 4. triedu použitia dreva - umiestnenie v trvalom kontakte so zemou, alebo sladkou vodou.

Garanciu kvality zaisťuje spoločnosť MAFtrade s.r.o. prísnym výberom výrobcov a skúmaním ich výrobných procesov. Ďalším kritériom je zodpovedný prístup k lesnému hospodárstvu ako aj socialnemu systému.

Certifikácie sú samozrejmosťou. Každý dodaný výrobok nesie certifikáciu FSC (Forest Stewardship Council) a je k nemu vyhotovené prehlásenie o zhode s EU normami pre vhodnosť umiestenia a o triede použitia.

Veríme, že Vás naše produkty oslovia a nájdu si praktické využitie na Vašich farmách, záhradách, sadoch, vinohradoch, alebo len ako dekorácie v akýchkoľvek exteriéroch. 


V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom kontaktného formuláru, ktorý nájdete sekcii Kontakt na našich stránkach.

Tešíme sa na spoluprácu..

Kde nás nájdete

Distribučné centrum:
Garden-Decor
Petrov 20
696 65 Petrov okr.Hodonín, ČR

Sídlo a fakturačné údaje:
MAF trade s.r.o.
M.R. Štefánika 892/32
962 12 Detva, SR

IČO: 53046234
DIČ: 2121235787
IČ DPH: SK2121235787

Kontakty
Logo
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vlastníkom obsahu a prevádzkovateľom e-shopu www.Garden-Decor.sk je MAF trade s.r.o. IČO: 53046234, zapísaná v OR Okr.súdu Banská Bystrica vložka č.: 38683/S
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk